• Welkom!
  • Mijn verhaal
  • Starter Bundel
    • Olien uit Starter Bundel
  • Informatie
    • Young Living
    • Wat zijn etherische olien?
    • Hoe gebruik je EO?
    • ER Spaarprogramma
    • iTOVi scan
    • Beauty & Make-up
    • Vacatures
    • Informatieavond
      • Online Productgids
  • Webshop
  • Blog
  • Contact
  • Social Media Nav Menu

    • Facebook
    • Instagram
    • Pinterest
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst

In balans met & door de natuur!

Hoe gebruik je essentiële oliën?

Young Living essentiële oliën zijn van 100% zuiver therapeutische klasse
en je kunt ze op drie manieren veilig gebruiken:

1. Aromatisch:
Gebruik een speciale diffuser, inhaleer direct uit het flesje of wrijf een druppel in de palmen van je handen, leg ze als een kommetje over je neus en inhaleer. Pas deze manier toe als je een olie wilt inzetten op emotioneel gebied, om te kalmeren of als je juist wat energie nodig hebt.

2. Plaatselijk:
Verdun met een draagolie of breng puur aan op je huid. Dit kan rechtstreeks op de plek waar je last hebt, op het corresponderende Vita Flex-punt op je voeten of op de chakra’s. Als je even niet precies weet wat je met je olie moet doen, smeer het dan onder de voeten; dat is áltijd goed!

3. Inwendig:
Op dit moment vallen de producten van Young Living in Europa onder de Cosmeticawet. In Amerika is een behoorlijk aantal oliën goedgekeurd voor inname door de FDA. Young Living heeft voor Europa een speciale Plus-lijn uitgebracht die valt onder Voedingssupplementen. De Plus oliën gebruik je in water, voeding of in een doorzichtige plantaardige capsule. Daarbij is er een GRAS (Generally Regarded As Safe) list beschikbaar waarop je kunt zien welke olien geschikt zijn voor inname.

Zijn alle Young Living oliën geschikt voor alle drie de gebruiksmethoden?
Nee, er is een aantal oliën dat niet wordt aanbevolen voor inname. Op elk label van de verschillende oliën wordt aangegeven wat de aanbevolen toepassingen zijn en wat de verdunningsverhouding is. Zorg er daarom voor dat je deze informatie zorgvuldig leest voordat je een olie gebruikt!

Het belang van verdunnen
Waarom zou je een draagolie moeten gebruiken in combinatie met je essentiële oliën? Omdat de oliën van Young Living 100% puur en op een bepaalde manier verwerkt zijn, zijn ze zo sterk, dat mensen met een gevoelige huid of jonge kinderen een reactie kunnen krijgen als ze de oliën niet voldoende verdunnen. Wij raden dan ook te allen tijde aan niet klakkeloos de oliën op te smeren, maar eerst goed het labeltje te lezen dat om het flesje zit om te zien welke verdunning je aan moet houden. Let hierbij wel op dat de labels uitgaan van volwassenen en je bij jonge kinderen uiterst voorzichtig moet zijn en de oliën extra moet verdunnen.

Wat doet een draagolie?
1. Ze kunnen de werking van een essentiële olie verlengen, omdat ze niet zo snel vervliegen als essentiële olie.
2. Ze kunnen gebruikt worden om essentiële oliën te verdunnen voor de gevoelige huid en om ze makkelijker te laten absorberen door het lichaam.
3. Draagoliën kunnen goed gebruikt worden voor massages, in lotions, crèmes, badolie en lippenbalsem.

Dit zijn de meest bekende draagoliën: Young Living’s V6 basisolie en kokosolie. Ook kun je bijvoorbeeld amandelolie, avocado-olie en jojoba-olie gebruiken. Echter zijn alle olien behalve olien erg vet, let hierop met kleding! Om deze reden adviseren we eigenlijk altijd onze V6 basisolie aan te schaffen bij de Starterkit.

Wanneer je een draagolie koopt, let er dan op dat de olie koud geperst en organisch is. Vaak zijn deze oliën gewoon te vinden bij de kookafdeling van een supermarkt of een reformzaak.

VERDUNNINGSTABEL

3 tot 12 maanden       1-2 druppels olie op 15 ml draagolie
1 tot 2 jaar                 2-3 druppels olie op 15 ml draagolie
2 tot 4 jaar                 4-6 druppels olie op 15 ml draagolie
4 tot 6 jaar                 7-9 druppels olie op 15 ml draagolie
6 tot 15 jaar               9-13 druppels olie op 15 ml draagolie
15+ jaar                     het advies van verdunning staat aangegeven op de achterzijde van ieder flesje

* 15 ml = 1 eetlepel

Druppels per ml

1 ml = 17-20 druppels druppels
5 ml = 80-100 druppels
15 ml = 250-300 druppels

*Waarschuwing: Dit kan bij bepaalde ‘hete’ oliën afwijken. Bijvoorbeeld Oregano en Thieves.
Op het flesje staat 10 druppels op 15 ml. Ga niet 9 druppels op 15 ml smeren
bij een kindje van 6 jaar dat is te veel, dus liever bij hete oliën wat meer verdunnen.

Footer

lifeofmarije

♡ iOlie sinds ‘14
☆ Overwon;angst, burnout, acne, pms, pds
❁ Orthomoleculair therapeut
☽ EMB test
☮︎︎ Reiki 1&2
ෆ @praktijkpuur22
☾ @moonlynailsnl

𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐞 ☾
DIY Projectje! Al een tijdje wilde ik iets maken DIY Projectje! 

Al een tijdje wilde ik iets maken wat ik bij een winkel had gezien. Ik had het kant en klaar kunnen kopen maar zelf aan de klus leek me veel leuker! En goedkoper 😅

Vandaag aan de slag gegaan met het ontwerp, uittekenen en de decoupeerzaag erbij. Het eerste deel is klaar!

Morgen weer verder! 😍

Ben jij zelf een beetje handig? Ik ben opgegroeid met het idee van alles zelluf doen, dat plus het inzicht waarmee ik geboren ben zorgt ervoor dat ik al heel veel zelf gedaan en gemaakt heb 😇 

Het resultaat volgt nog! 

#diy #project #zelfmaken #tipje #wanddecoratie #wit #wonen #natuurlijk #boho #interieurinspiratie #interieur #styling #accessoires #klussen #weekendvibes #instagood
Een cacaoceremonie/vrouwencirkel… 🧡 Via mn st Een cacaoceremonie/vrouwencirkel… 🧡
Via mn stories deelde ik er al wat over maar voor het geval je het gemist hebt hier ook nog even!

Ik heb 3 data ingepland voor een cacaoceremonie die ik faciliteer:

Zaterdag 11 februari 14.00-16.30 uur
(Plekjes gaan snel!)
Dinsdag 21 februari 15.00-17.30 uur
Donderdag 2 maart 19.00-21.30 uur

Al heel lang voel ik dat ik hier iets mee wilde doen, ik kan het niet uitleggen maar ik moét dit doen. Eerder was het de tijd nog niet maar nu ga ik ervoor!

Rauwe cacao (dus niet die uit de supermarkt) is een echte hartopener! Het geeft een warm gevoel, alles voelt net wat intenser. Een meditatie met reiki, kaartje trekken, gezonde snacks en fijne muziek zijn onderdeel van de sessie.

Je bent er met je volledige bewustzijn bij. Cacao is een plantmedicijn maar niet vergelijkbaar met psychedelische middelen/drugs. Het geeft je juist een heel relaxed, liefdevol gevoel. Het versterkt je intuïtie en kan je inzichten geven.

Het werkt op alle 5 holistische niveau’s: Fysiek, mentaal, emotioneel, energetisch en spiritueel. Het laat je echt even uit je hoofd komen, naar je gevoel. 🧡

Wil je meer weten? Check de link in bio voor mijn website met info 🧡

Wil je wel maar twijfel je omdat je het niet kent en misschien nog vragen hebt? Pb me dan gerust!

Cacao is heel laagdrempelig en in combinatie met een groep heel fijn voor verbinding met elkaar, met jezelf en de wereld om je heen.

Gun jij jezelf een heerlijk moment voor jezelf in deze maand van de liefde? 😍

#cacaoceremonie #liefde #warmte #vrouwencirkel #verbinding #samenzijn #zwaag #hoorn #holistisch #energetisch #lichaamswerk #spiritueel #meditatie #reiki #ontwikkeling #mindset #uitjehoofd #connectie #puur #gewoonzijn #bewustleven
Goeiemorgen! De week is weer begonnen 🙏🏻 Mi Goeiemorgen! De week is weer begonnen 🙏🏻

Mijn ochtend begint na mn morning walk met het uitwerken van EMB testen en een nabespreking via Zoom. 

Vrouwen helpen is wat ik graag doe! Ik merk wel dat ik steeds meer neig naar lichaams/systemisch werk want ik zie dat zoveel vrouwen vastlopen. De inzichten na de EMB test zijn enorm waardevol en zeker nodig! Maar hoe mooi zou het zijn als je met het complete plaatje aan de slag kunt?

Blokkades opheffen waardoor alles beter gaat stromen. Oude patronen loslaten. Vanuit de energie, het onderbewuste, het gevoel en niet vanuit het hoofd en tig praatsessies. Want ons hoofd/ego weet het vaak wel maar waarom lukt het dan niet?

Aan de slag op diepere lagen.. Dat wil ik kunnen aanbieden en ik ben heel erg aan het voelen op welke manier ik dat wil gaan doen en wat hiervoor nodig is 🙏🏻

Een cacaoceremonie ga ik sówieso doen. Dit staat al zolang op mn lijstje. De datum voor de eerste staat gepland! Wil je meer informatie hierover? Pb me dan gerust ♥️

Wens ik je voor nu een mooie maandag! 

#goeiemorgen #happymonday #mondaymorning #embtest #orthomoleculair #therapeut #gezondheid #lichaamswerk #systemischwerk #cacaoceremonie #hartopener #inzichten #meditatie #journaling #inspiratie #mentaal #energetisch #burnout #happy #vrouwencirkel
Nieuwe outfit ✔️ Dit jasje, swipe voor de ach Nieuwe outfit ✔️ 
Dit jasje, swipe voor de achterkant. Love it! 🧡

Klaar voor Fleur haar verjaardagsparty vandaag! 🎉 

Check vooral de laatste foto even, ik vermoed dat dit mn mood is ná deze dag 🤣

Outfit: @femininefashionbovenkarspel 
Schoenen: @puma via @wehkamp 

#nieuweoutfit #fashionstyle #kleding #whattowear #outfitoftheday #birthday #party #sunday #funday #instadaily #leatherlook #boho #spijkerjas #swipe #femininefashion #bovenkarspel
Samen een middagje shoppen, het word steeds leuker Samen een middagje shoppen, het word steeds leuker nu ze ouder wordt! 🖤

En bij @femininefashionbovenkarspel is het altijd een feestje! Zoveel leuke kleding voor mij maar ook voor tieners vanaf maat XS. En daar past Zara nu nét een beetje in🙏🏻

In de auto op de terugweg zei Zara: ‘Ik vind dit zo leuk om te doen! Samen met jou! Dank je wel voor alles’ Nou… Dan smelt ik wel even hoor… 🥹

Ik had trouwens van tevoren al even op hun webshop gespiekt dus ik wist dat het vandaag wel goed zou komen 😇En met dank aan de toppers van @femininefashionbovenkarspel zijn we goed geslaagd.

Via stories zal ik nog even linkjes plaatsen asap!

#dankbaar #shoppen #dochter #mamadochter #loveyou #tothemoonandback #mygirl #kleding #fashionblogger #instafashion #happygirl #whattowear #outfitoftheday #fashionreel #shopaholic #feminine #bovenkarspel
Meer laden… Volgen op Instagram